Bezkontaktný prístupový RFID systém

Typické elektronické systémy kontroly vstupu inštalované v budovách, kde ľudia dnes žijú a pracujú, zahŕňajú prístupové karty alebo prívesky na kľúče ako poverenia, čítačky kariet na overenie toho, že osobe bol udelený prístup, a elektronický ovládač. Samostatná čítačka obsahuje všetky komponenty – procesor, čítačku a ovládanie v jednom celku.

Z jeho komponentov vyplýva množstvo výhod z elektronického prístupu. V závislosti od komponentov elektronické systémy kontroly vstupu nielen vpustia ľudí dnu, ale môžu tiež sledovať, kto sa dostal dovnútra, a určiť prístup podľa potreby. Systémové komponenty umožňujú identifikáciu osôb a rolí, schvaľujú prístup a vedú ľudí k zodpovednosti.

Elektronická kľučka WIFI - Odtlačok prsta, karta, kód, APP na vonkajšie použitie

 Spôsoby otvorenia – kód, karta, APP, otlačok prsta, kľúč.
Kľučka sa programuje iba cez aplikáciu (mobilný telefón – Bl.
Nemusí byť v objekte kde je inštalovaná kľučka Internet a budete môcť online vygenerovať kód . Ako je to možné . Vďaka chránenému patentu a to na základe výpočtu. (algoritmus výpočtu). Môžete sa nachádzať mimo objektu a online poslať kód aj SMS priamo z aplikácie.
Poznáte dátum a čas začiatku a konca platnosti. Neznáma veličina je kód – ten Vám aplikácia vygeneruje (vypočíta) aj bez konektivity s kľučkou.
V mobilnej aplikácií alebo priamo na serveri cez web prehliadač vygenerujete dočasný alebo permanentný kód .
V prípade pripojenia cez wifi alebo cez bloetooth Vám aplikácia sprístupní aj ďalšie informácie ako správu kariet, história vstupov, stav batérií. 

Skladom   175eur

Prístupové systémy

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *